فروش روغن زیتون طبیعی طارم

 

تصاویر اختصاصی شرکت قزل دشت طارم

شرکت قزل دشت طارم در سال 1385 در منطقه طارم سفلی واقع در استان قزوین روستای خندان ( سیاهپوش) در زمینی به مساحت 50 هکتار و در قالب شرکت سهامی خاص فعالیت خود را در زمینه تولید و فرآوری محصولات غذایی خصوصا محصول استراتژیک زیتون آغاز کرد.

این شرکت در راستای تحقق سیاست های توسعه اقتصادی کشور و ارتقائ سطح کیفی و کمی محصولات تولیدی خود اقدام به واردات باکیفیت ترین اقلام نهال زیتون از کشور های اروپایی نموده است.

از جمله ارقام کشت شده در این شرکت را میتوان به نژاد های زرد ؛ کنسروالیا و مانزانلا جهت تولید زیتون کنسروی و نژاد های آربیکین ؛ کروناکی و آمیگدال برای تولید روغن زیتون طبیعی و ارگانیگ  اشاره نمود.
مدیریت در راستای استراتژی شرکت به منظور تولید روغن زیتون فرابکر و افزایش سطح سلامت خانوداه اقدام به راه اندازی خط تولید روغن زیتون با ماشین آلات تمام اتوماتیک نموده است .

تا با کوتاه نمودن زمان بین برداشت محصول و روغن کشی آن باعث افزایش کیفیت روغن تولیدی گردیده و با راه اندازی خط بسته بندی خود در صدد ارائه محصول باکیفیت و ارزان قیمت تر نسبت به نمونه های خارجی و داخلی جهت مصرف کننده نهایی نماید.
از اهداف اصلی شرکت قزل دشت طارم علاوه بر حضور در بازارهای داخلی می توان به فراهم نمودن زمینه صادرات این محصول ارگانیک با برند ایرانی به بازار های جهانی در جهت ارز آوری برای کشور عزیز اشاره نمود.